Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-02, 18:22   #502
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88838224]Swoją drogą pamiętam jak mi nie chciał żaden lekarz wypisać czegoś mocniejszego przeciwbólowego jak mnie kanały bolały. Musiałam od siostry brać doretę(tramadol). Jakoś mi odmówiono nawet nie robiąc ze mną żadnego wywiadu i nie pytając nawet czy coś przyjmuję innego. Byłam u 3 lekarzy z prośbą o tramadol i żaden mi nie chciał tego przepisać, bo "za mocne" (nawet prywatnie), a ja po ścianach chodziłam i chciałam umrzeć. Ciekawe co temu facetowi było, że dostał i jeszcze był w stanie iść do pracy.


Nooo chyba, że to "pożyczone" od kogoś były, tak jak moje. Wtedy i system by zawiódł.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

norma, w Polsce nadal wśród lekarzy i pielęgniarek panuje przekonanie że jak bomba nie urwała ci nogi to nie boli Cię zbyt mocno (dosłownie taką odpowiedź dostałam od położnej po porodzie z powikłaniami po źle podanym znieczuleniu, a ja umierałam z bólu na zespół popunkcyjny, dopiero młody lekarz nafaszerował mnie lekami i mogłam jakoś usnąć...)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując