Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-29, 15:14   #3920
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez dieRaserei Pokaż wiadomość
Od razu lepiej nie?
Słuchanie podcastów, przerobienie książki z kursu do końca, mam też książki do phrasal verbs, gramatyki i te zamierzam przerobić. Kurs na C1 skończyłam i chciałabym zdać CAE, ale zanim pójdę na kurs przygotowujący to muszę się douczyć..może seriale z napisami angielskimi?

Jeśli chodzi o studia moim marzeniem jest germanistyka, ale narazie nic nie zrobiłam w kierunku studiowania w sumie sama nie wiem, czego chcę tzn chciałabym studiować, ale nie jestem pewna, czy wytrwam te 2 lata + praca mgr. Z drugiej strony no wlasnie, to moje marzenie, uwielbiam niemiecki, kiedyś myślałam, że moim marzeniem jest być tłumaczem..


Dziewczyny i chłopaki - dobrej niedzieli
A nie myślałaś, żeby online czy zdalnie robić? W sumie kurs tłumaczeniowy niektóe firmy robią w 1 rok. Germanistykę na pewno można gdzieś zdalnie zrobić. Ja podyplomowki też teraz raczej tak będę robić. Na jeżdzenie gdzieś po uczelniach i różnych miastach nie mam już czasu. No i szkoda go marnować na dojazdy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując