Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-01, 08:58   #83
klaudieette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 5
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny
Od 1,5 roku biore vibin mini o stałej porze, nie zapominam ich itd.. W czerwcu miałam zatrucie pokarmowe podczas brania tabletek z 3 tygodnia (biore tabletki o 21, po 5h zwymiotowałam ale wzięłam tabletke z zapasowego opakowania, po tej sytuacji nie było stosunku przez długi czas). Na ulotce było napisane że jesli sie zdarzy taka sytuacja to należy albo zacząć brać tabletki placebo albo dokończyć aktywne tabletki i zacząć kolejne opakowanie (bez brania tych placebo). I postanowiłam nie brać tabletek placebo tylko przejsc do kolejnego opakowania. Podczas brania tabletek placebo (z tego kolejnego opakowania) dostałam krwawienia (tak jak zawsze) tylko że te krwawienie było baaaaardzo skąpe (jedynie przez ślad na papierze wiedziałam że jeszcze krwawię). Minął kolejny miesiąc (tabletki brane o stałej porze) dostałam 'okres' (o ile tak to mozna nazwać) ale jest tak skapy jak ten wcześniejszy.. Czy powinnam sie tym martwic? Myslałam, że ten skapy okres będzie jedynie po tym jak 'połączyłam' te 2 opakowania i teraz bedzie juz okej a tak nie jest ;/ Czy to normalne?
klaudieette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując