Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-08, 15:57   #1078
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88892157]Michiru kciuki za akcję [emoji110][emoji110]



Hahaha [emoji2][emoji2][emoji2]

Ja kupiłam tabletki z wiesiołkiem i nie zdążyłam ich zacząć brać [emoji23]

A jeszcze jak dziecko się urodzi to możesz zapisać się do tego klubu Dady (?) I dostaniesz paczkę pampków z Dady, chusteczki nawilżane i patyczki do czyszczenia uszu [emoji4]

Powiem Wam, że cieszę się, że kupiłam ten zestaw sos laktacyjne i dostałam 2 warsztaty w pakiecie: abc karmienia i problemy laktacyjne. Dzięki temu pierwszemu dowiedzialam się, co robię źle i poprawiłam [emoji4]

Jeszcze wczoraj pojechałam na szczepienie i dzisiaj ręką mnie pobolewa [emoji41]

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Taak właśnie czekam, aż dostaniemy pesel, żeby zamówić ten zestaw z Dady i oczywiście złożyć papiery do żłobka 🤣

Wiesiołka już wsunęłam jeden listek, na dniach będę musiała kupić nowe opakowanie, bo przy dawkowaniu 3×2 kapsułki to idzie jak woda.

Dobrze wiedzieć z tym kursem laktacji, ja się jakoś specjalnie nie nastawiam na KP, ale może w razie czego jeszcze spróbujemy z takim kursem [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Muszę w piątek przy KTG podpytać położną o te liście malin, bo serio tak mi ciśnienie po tym skoczyło, że się wystraszyłam. Nie mierzyłam, bo się boję rezultatu [emoji23] ale to chyba nie powinno aż tak wyglądać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując