Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ogląda się za innymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-10, 09:22   #6
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 848
Dot.: Ogląda się za innymi

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88894727]Oglądanie się, a zwracanie uwagi to dwie różne rzeczy. Nie mam problemu z tym, że mój facet zwraca uwagę na inne kobiety, a nawet że mu się podobają czy fantazjuje na ich temat. To jeszcze nie znaczy, że wolałby być w związku z nimi, bo na atrakcyjność wpływa wiele czynników, nie tylko wygląd. Natomiast gdyby się jakoś ostentacyjnie oglądał za innymi ludźmi czy wgapiał to bym już miała problem. Bo to byłoby żenujące i burackie.[/QUOTE]Zgadzam sie. W samym zauwazaniu urody innych ludzi nie ma nic zlego. Ja tez czasem spojrze ale nic ostatencyjnego. Po prostu zauwazam i estetycznie mozna ocenic czy to kobiete czy to mezczyzne. Jezeli ktos sie gapi to tak juz problem. Kiedys przesadzalam z zazzdroscia i bylam zla ze inna moze sie podobac mojemu facetowi, ale to dawno w gimazjum jakos lub niewiele pozniej. Zwyczajnie brakowalo mi pewnosci siebie. Potem zrozumialam ze kurcze to normalne ze ktos moze byc dla nas atrakcyjny. To nie oznacza ze zdradzimy. Co wiecej flirt tez nie jest dla mnie zdrada. Grunt ze wiem gdzie sie zatrzymac. To nie musi oznaczac nic wiecej a jest mila rozmowa i poprawia nastroj. Grunt to wiedziec co jest dla nas najwazniejsze i nie przekraczac pewnych granic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;88894793]Właśnie jest różnica między zwracaniem uwagi a burackim oglądaniem się. Zwracanjr uwagi jest spoko.

Sama ostatnio zobaczyłam taką piękną dziewczynę, że głowa mała. Naturalna, delikatna, ale jednocześnie niesamowita, no naturalna piękność. I jakąś taką aurę sympatyczności miała. Aż sama ukradkiem pokazywałam narzeczonemu, żeby i on nacieszył oczy [emoji23]

Ale gdyby on sam bezczelnie się na nią gapił, miny stroił, odwracał się albo (o niebiosa) gwizdnął to już by "narzyczonym" nie był [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No tez tak mam. Czasem i zauwaze ladna dziewczyne a jestem estetka wiec tak obiektywnie stwierdze ze jest piekna lub ma cos ladnego i jestem ciekawa gdzie to kupila
No albo fajny facet. Nacieszyc oko to jeszcze nic zlego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2021-09-10 o 09:20
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując