Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy pierwszego świata + ot, część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-15, 20:41   #4469
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
No tak, ja w zimne miesiące poruszam się autem i nie praktykuje dłuższych spacerów. Ale też jestem chyba przyzwyczajona do takich rajstop.
Natomiast zapalenie pęcherza.. Znam ten ból :/ Dobrze, że furagin szybko działa, bo to jest dramat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też poruszam się głównie autem, a na zimowe spacery chodzę tylko w spodniach. Jeśli już muszę założyć rajstopy, bo np. mamy jakąś imprezę, to najczęściej nakładam na nie legginsy, które ściągam, jak jesteśmy na miejscu Albo po prostu zakładam bardzo grube, czarne rajtki i wtedy z miejsca imprezy wychodzę tylko do auta, żadnych wyjść na zewnątrz, żeby odetchnąć, czy coś.
Co do zapalenia pęcherza, to mnie pomaga tylko Monural. Furaginy nie mogę stosować, bo nawet po połowie tabletki jestem jak pijana tak, jakbym sama wypiła pół litra wódki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
W sumie fajne, praktyczne, nawet do pończoch. Zakładasz na drogę i w pracy zdejmujesz. Chyba też takie chcę
Ja noszę płaszcze za tyłek, więc jakoś bardzo nie marznę. I grube rajty, takie 100-300 den.
Też noszę tylko płaszcze za tyłek. Ogólnie ubieram się bardzo ciepło, w chłodne dni nigdy nie mam odkrytych pleców itp. , ale to nie powoduje, że skłonności do pęcherzowych dolegliwości znikają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując