Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe Mamy-2021!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-16, 10:51   #3310
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

[1=b2d301b4c170eaf9b136444 5e8ddaa8145214528_6583800 237796;88904145]Mi ciężko znaleźć odniesienie jaki maluch może być [emoji3] mam kilka nawet z H&M na 50 i to jak dla lalki [emoji3]

Nie, bo mam zagrożoną ciążę, więc nie będę biegała po lesie ani polach te pozowane w długich sukniach w studio osobiście mi się nie podobają - zresztą ja bym nie dała rady fizycznie. My może w przyszłym tygodniu zrobimy sobie jakieś w domu ze statywu [emoji848] poza tym czuje się już nieatrakcyjna przez kg :/
Mieliśmy plan na sesje nad brzegiem zalewu albo na jakiejś leśnej ścieżce, ale problemy pokomplikowaly plany i uciesze się jak zrobimy coś w domu
Mi bardziej zależy na naturalnej sesji noworodkowej - marzą mi się takie kadry jak bobas jest u taty na rękach albo oboje rodzice podtrzymują dziecko muszę się zorientować i poszukać fotografa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Oglądaliśmy z tż zdjęcia z różnych, profesjonalnych sesji ciążowo-noworodkowych i nie podobają nam się. Stwierdziliśmy, że wolimy sami zrobić naturalne zdjęcia, bez żadnych makijaży, stylizacji, po to, żeby dziecko potem mogło zobaczyć jak wyglądaliśmy naprawdę. Jak tylko jest taka możliwość, to sami sobie robimy zdjęcia.
Te sesje noworodkowe z powyginanymi dzieciaczkami w jakichś koszykach też mnie nie przekonują - strasznie nienaturalne, dzieciak wygląda jak lalka.

U mnie dzisiaj przedpołudnie oglądania youtuba, a potem lecimy na basen
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora