Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe Mamy-2021!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-16, 13:27   #3315
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za te informacje, ja z tego co wiem można sobie taki test zamówić gdzieś i albo w szpitalu poprosić aby pobrali materiał (ale właśnie nie w każdym chcą to robić) albo poprosić położną środowiskową (ale pewnie nie każda będzie chciała. Koszt to podobno ok 160 zł ale jeszcze nie obczajałam. A wiesz może gdzie takie badanie można zrobić we Wro? jeśli oczywiście robiłaś coś takiego



Intuicja a masz może możliwość i pakiet w Luxmedzie? albo miasto z Luxmedem? Ja byłam zapisana do POZ w LM właśnie, telefonicznie Pani mi właśnie wystawiła receptę na szczepionkę, w aptece kupiłam ją za ok 100 zł, a później umówiłam się tam do lekarza rodzinnego w LM z tego POZ i na wizytę do pielegniarki i wszystko mi zrobili. Miałam tylko problem z dostępnością szczepionki bo musiałam obdzwonić 10 aptek zanim w jakiejś się szczepionka znalazła.




Ja wczoraj zamówiłam video nianie z babysense wraz z monitorem oddechu. Kupiłam taki zestaw bratu kiedyś i z kamerki do tej pory korzysta, a jego dziecko ma pow 2 latek już i powiedział, że jest z niej zadowolony więc zamówiłam sobie też z tym, że już inny model bo tamten już niedostępny Pytałam się też wcześniej jakie kamerki polecacie i mikoma poleciła tą: https://allegro.pl/oferta/elektronic...ny-10868634140
Generalnie cena atrakcyjniejsza od babysense ale, że nie mogłam znaleźć dużo opinii o tym to zdecydowałam się na to co kupiłam kiedyś bratu i jest dalej zadowolony



Ja muszę się za to wziąć właśnie, bo generalnie jestem w 33 tc i to chyba ostatni dzwonek na taką sesje, muszę tylko na allegro znaleźć coś odpowiedniego na taką sesję i miejsce Nie będę jednak korzystać z usług nikogo, mój mąż lubi fotografię i te tematy więc zarówno ciążową jak i noworodkową zrobi właśnie maż i będzie też dobrze
A na jaki model babysense się zdecydowałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monian jest offline Zgłoś do moderatora