Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe Mamy-2021!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-16, 19:05   #3324
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Też się nie wybieram, ale dlatego, że po prostu porody rodzinne robią się standardem, a ten szpital nazywa siebie "najlepszą porodówka we Wrocławiu", więc jakby odmówili porodu rodzinnego od tak, to by im ludzie smrodu narobili w mediach społecznościowych. W czasie ostrej pandemii rodzinne zawiesili, spoko, uprzedzili o tym, ale teraz na ich stronie jest info że takie porody się odbywają, więc nie będą chcieli sobie zaprzeczać. Marketing po prostu [emoji6]

Przypomniało mi się, że muszę tą ankietę do znieczulenia wypełnić za wczasu, żeby znowu na łóżku porodowym tego nie robić. Tylko chyba nie ma jej online [emoji848]

Dziewczyny jak wam dzień minął? Ja się cieszę, że za to prasowanie się wzięłam, no właśnie przytulałam mojego starszaka, który we wtorek poszedł po przerwie do żłobka i taki jakiś gorący mi się wydał... 38,4 stopnia[emoji24] No takiej masakry jeszcze z nim nie miałam, tak często nigdy nie chorował... Czyli znowu nic w domu przy nim nie zrobię. A sama jestem w trakcie antybiotyku...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora