Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-17, 11:55   #3610
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez maybelline Pokaż wiadomość
Dziewczyny możliwe żebym już dostała okres ? I to bez żadnego bólu brzucha ? 8 tyg minęło od cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edit. No już wiem, że możliwe [emoji24] tak fajnie było bez.
Możliwe. Ja tak miałam po pierwszej ciąży. Ale ja nie mogę narzekać, okres mam czesto co dwa miesiące [emoji23] przed pierwszą ciąża było częściej więc ciekawe jak teraz się poprzestawia.
Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Taa... nam mówią, że robimy ładne dzieci, a ja szybko rodzę, to powinniśmy mieć kolejne... Ja oporządzam małego koło 18.45, ogarnietego i najedzonego odkładam do łóżeczka, chwile się kręci, gada, macha rączkami i usypia sam (w dzień tak ładnie nie usypia) i śpi do 0.30-1.00, pozniej juz budzi sie co ok 2h. Starszy usypia do 20.30 (ale z nim tata siedzi) i mamy wolne wieczory
Za to ranki są kiepskie, bo starszak jak sie obudzi, to go przynosimy do nas- koło 5-6 i śpi. Ale wtedy mały się budzi, i się mocno kręci i ciężko mu dogodzić, więc najczęściej budzi brata. Może by usnął, ale jak starszy widzi młodszego w łóżku, to już nie ma mowy o spaniu. I w ten sposób czasem od 5.30 obaj nie śpią. Czasem dośpią do 6.30. Max się udało do 7, ale ja z małym poszłam spać do starszaka skomplikowane. I nie wiem jak to rozwiązać, bo mąż wstaje o 5, więc co najwyzej je śniadanie o 6 w towarzystwie syna [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Starsza jak ja kładę to o 21 śpi. Jak mąż to później bo on na wszystko ma czas 🤦 ale mam nadzieję że zaraz wróci do przedszkola to i będzie musiał ją wcześniej kłaść. Ona śpi u siebie, rano jak ma otwarte drzwi to jeszcze potrafi wstać żeby zamknąć [emoji23] bo ona jeszcze chce spać. W grudniu miała fazę spania z nami i trwało to do końca stycznia. Ciężko było i ciasno, więc szybko wyautowalam ją spowrotem do swojego pokoju.
Mój mąż być może zmieni pracę, więc problem budzika o 5 rano powinien być rozwiązany, bo zaczynałby dopiero o 10. No i codziennie zawozilby starsza do przedszkola, więc ja mogłabym spokojnie usypiać młodego i dosypiac do 8-9 [emoji173]️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora