Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-20, 12:34   #647
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
To ja nawet nie znam tych marek, ale zapiszę sobie jak mąż będzie szukal roweru kiedyś. Na razie jeździ na 15 letnim krossie i śmiejemy się z niego, że dobrze że chociaż ma w tym rowerze hamulce Chciałam mu też na urodziny kupić, ale stwierdził że nie potrzebuje, że dla niego ten stary jest super.
U nas w mieście może są okrojone marki rowerów, bo głównie Krossy, Unibike, Romet, Giant, Scott itd. W jednym sklepie, gdzie kupowałam swój, mają Meridę. Teściowa moja też kupiła niedawno ładny rower Dianmant. A tak wszystko to samo.
Scotty są świetne, droższe, ale ze sprawdzonego źródła wiem, że bardzo trafiają stylistyką też w gusta młodzieży i są to naprawdę porządne rowery. Jeśli mąż nie chce się rozstawać z rowerem, to polecam jakiś pobliski serwis rowerowy i za 2-3 stówki zrobią co trzeba, wymienią linki czy hamulce czy koła, co tam będzie zużyte lub do wyregulowania, ja tak zrobiłam rok temu z młodego poprzednim rowerem i nie żałuję wydanej kasy, bo rower bardzo stary, ale po tym liftingu jeździ jak złoto i poszedł teraz w kolejne ręce, bo młody już z niego wyrósł.
Dziewczyny, zamówiłam Marin Bobcat (ryś) trail 3 czarno- niebieski, udało mi się trochę taniej złapać, mam nadzieję, że będzie ok. Pochwalę się, może już jutro dotrze. To amerykańska i uznana marka, z tego co mi wiadomo, nie zamawiają części z Chin, ale nie mam pewności.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując