Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-21, 11:16   #494
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
ten w eko tubie? mam nieotwarty jeszcze, kupilam z myślą o skorze ciala na przyszly rok, ale ostatnio mam suchą twarz i wszystkie moje dotychczasowe ulubione filtry mnie wysuszają
Jeszcze p20 kids to przyjemny typ, tylko nie wiem jak teraz z dostępnością.

Mam na myśli ten Vichy eco designed, w brązowej tubie
Jego zaleta nr 1 to dla mnie niepodrażnianie oczu, zaraz po tym bardzo podoba mi się nawilżenie. Nie próbowałam jednak tego mleczka jeszcze w okresie jesiennym, grzewczym, u mnie nadal jest po 25-30 stopni.
Na moje potrzeby bardziej nadaje się do twarzy, szyi, dekoltu niż do ciała. Do ciała wolę lżejsze, bardziej zastygające formuły, żeby noga nie kleiła mi się do drugiej nogi czy ubranie do rąk, nawilżenie bardziej doceniam na twarzy niż na ciele, no i twarzą nie przykleję się do krzesła Ten do ciała nie byłby najgorszy, ale i nie jest to mój ulubiony - raczej bym zużyła jedną tubę i wolała wrócić do czegoś lżejszego / mniej lepkiego. A tak jako na filtrze do twarzy zawiesiłam się na nim z przyjemnością, skoro zużyłam dwie tuby 200 ml i zdecydowanie kupiłabym kolejną.

Do ciała bardziej mi podszedł "podobny" Garnier eco designed, z tym że to pięćdziesiątka a nie 50+. Dla mnie wypadał odczuwalnie lżej, mniej irytował Tak się domyślam, że w tym roku kampania reklamowa była mocno nastawiona na ten filtr, moim zdaniem jest trochę przereklamowany, z Vichy znam przyjemniejsze filtry do ciała - tylko z ich dostępnością gorzej Jak gdzieś dorwę pomarańczowy Ideal Soleil z pompką, to kupię całą zgrzewkę
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując