Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-05, 18:17   #1511
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88935299]Ojej, dobrze, że nie cierpi aż tak bardzo [emoji26] a lekarka mówiła, co robić w razie gorączki czy coś? Siostra TŻ wspominała coś o jakiejś maści przeciwbólowej, ale teraz nie pamiętam już [/QUOTE]

Akurat chwilę po tym, jak tamtego posta napisałam, zaczęła się masakra [emoji24] Płacze bardzo, nawet przy piersi nie chciał się uspokoić. Ma dość mocno opuchnięte te nóżki, pielucha przeszkadzała, więc w aucie desperacji nas oboje rozebrałam i weszłam z nim pod prysznic (bo tam bez obaw mogłam usiąść z nim bez założonej pieluchy) i tak siedzieliśmy z pół godziny, aż mąż wróci od dentysty i z apteki [emoji55] Daliśmy Pedicetamol, założyliśmy luźno spiętą tetrę, żeby nigdzie nie uciskało i póki jest na rękach i się go buja, to jest ciut lepiej, ale bez rewelacji. Wyczuwam straszną noc [emoji53] Ale w razie czego mąż będzie rano dzwonić do szefa i zostanie na HO.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

A zalecili nam paracetamol/ibuprofen przeciwgorączkowo i przeciwbólowo (w pierwszej kolejności paracetamol) i okłady z sody na obrzęk. Ale ciężko mi te okłady z sody zrobić, więc chyba trochę altacetu my nałożę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując