Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-08, 07:24   #3837
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
U mnie tylko ogarnięcie papierków, chrzestni muszą przynieść papierek ze spowiedzi i tyle.
Wogóle to zdecydowaliśmy, że moja siostra będzie chrzestną wszystkich naszych dzieci. Zgodziła się, więc możemy myśleć o chrzcie może jeszcze w październiku by się udało zorganizować.Taaa... mój już jakiś czaa jest super generalnie normalnie do niego mówię, ale czasem jak mówię 'a guuuuuuu' to powtarza ciesząc się. Dzisiaj godzine mnie nie widział i jęczał podobno, a jak się pojawiłam nad wózkiem, to od razu banan na twarzy i macha kończynami
Ale też gorzej śpi w dzień. Ciężko go uśpić i śpi 40-60min i koniec. A i tak często go w chuście usypiam, bo nie da rady inaczej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff dobrze że to norma, jest szansa że szybko minie i znowu zaczną się dluzsze drzemki. Marzą mi się takie po 1.5h, żeby można było w tym czasie ogarnac coś konkretnego, a nie wszystko na biegu i po łebkach.

Spróbuj usypiac zanim minie godzina od pobudki, najlepiej tak koło 45 minut po. Jest łatwiej zanim dziecko się rozkręci i zbyt przemęczy. Ja czasami jak się wstrzele to śpi w 5 minut. A jak nie to i godzinę usypiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora