Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DermaPen stamp MyM
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-11, 09:03   #421
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 324
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
No ja bym chętnie odbyła szkolenie medyczne z wypełniaczy i pierwszej pomocy, ale one są tylko dla lekarzy, pielęgniarek i kosmetologów. Już myślałam czy sobie nie pójść na kosmetologię, a to by był trzeci rozpaprany kierunek, wiec najpierw skończę jakiś [emoji28]
Nie odważyłabym się robić włosków, bo jeden zły ruch i , a tutaj delikatne cieniowanko. Można skorygować babola. Ale jak masz np ciemny blond brwi, a nie czarne, to błędów by chyba nie było widać. Ja mam prawie czarne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie mam ciemny blond, próby bym wykonała gdzieś wewnątrz włosów. Moje brwi są jeszcze jako takie, tylko je koryguję i lekko przyciemniam, więc nie byłoby tak tego widać. Filmy instruktażowe są najczęściej na bardzo rzadkich pokazane, gdzie każdy włosek widać.No i teraz luknęłam kilka filmów z mikrobladingu i chyba bym zaryzykowała ten nożyk, jednak ręka stabilniejsza. Tylko rozkminiam tak sobie temat i może powinnam najpierw udać się na profesjonalny zabieg(kusi mnie pani Łęczycka w W-wie), a potem kiedy będę miała już zdefiniowany kształt, który ktoś mi profesjonalnie dobierze i będzie mi pasował, to wtedy ew. będę sobie sama odświeżać..
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując