Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-15, 14:29   #1616
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja jestem lekko przerażona tematem szczepień, bo mały wczoraj skończył 3 tygodnie, czyli za kolejne 3 powinniśmy się szczepić, a ja jestem z tym w lesie, nawet jeszcze nie oglądała go pediatra, do której jest zapisany, no bo cały czas zajmują się nim lekarze szpitalni. Liczę na to, że przy wypisie dadzą nam jakieś zalecenia. USG bioderek też nieogarnięte.

A propos wypisu - dzisiejsze badanie wyszło dobrze To znaczy, że zastawka pęcherza jest zdrowa. Czekamy jeszcze na konsultację z urologiem (będzie dziś lub w poniedziałek), ale z tego, co rozumiemy, to problem jest w nerce, więc spodziewamy się, że za kilka miesięcy będzie trzeba zrobić na niej jakiś zabieg. W poniedziałek będą Stasiowi robić kontrolne USG, krew i mocz, i jak wyjdą dobrze, to będą go wypisywać Oby nasza zła passa się skończyła!

Parę dni temu pisałyśmy o balsamach na rozstępy i myślę, że mogę Wam polecić ten z Eeny Meeny, wydaje mi się, że przy stosowaniu 2x dziennie i szczotkowaniu ciała rozstępy są bledsze. Za to blizny po powrastanych włoskach na łydkach nadal mam czerwone jak pryszcze
Wspaniałe wieści o Stasiu! Obyście w końcu byli razem [emoji173]
Co do szczepień, to się za bardzo tym nie martw - najwcześniej można szczepić po 6 tygodniach, ale to nie problem trochę później, u wielu dzieci są wręcz odraczane. Ja też w sumie jestem zadowolona, bo Jaś jeszcze w zeszłym tygodniu miał podwyższoną bilirubine, więc niech na spokojnie dojdzie do siebie. Jedynie te rotawirusy trochę zagęściły kalendarz szczepień, no ale cóż zrobić.
Jedno co, to może weź sobie jakiś termin do pediatry bo czasem się trochę czeka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Ja dziś oficjalnie kończę połóg i szczepię się na koronę, z tych okazji kupiłam sobie kaszmirowy sweter z drugiej ręki [emoji16] a Jaś ma skok rozwojowy, cały czas by tylko jadł i gorzej śpi 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując