Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, część XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-18, 08:22   #656
ossoria
Zakorzenienie
 
Avatar ossoria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Home is where your heart is
Wiadomości: 6 630
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, część XXIV

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Ujććć...boje się, że też mnie może złapać, bo wracając teraz od znajomych musiałam krzaki w parku zaliczyć i ostro zimnem pociągało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Przyjemnego urlopu[emoji531][emoji106]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby nie złapało

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
No czasem bywa, ale chyba profilaktycznie se Furagine zapodam i wit. C[emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

O matko i mnie tak szaro i buro, że wyjść z domu się nie chce. Do tego łepetyna jakaś dziwna. Może kawa pomoze[emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też zjazd. Wzięłabym wolne, ale mam za dużo roboty i muszę się do środy wyrobić. I w dodatku nie pospałam dzisiaj, ale nie dziwię się, bo idzie pełnia, a często mam przed pełnią problemy ze snem.

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Kurcze no nie mam nic. A co rozkurczowego polecacie? Pamiętam, że sama nospa to nigdy nie działała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na mnie działa ciepły okład. Termofor, a w pracy to i nawet kubek z ciepłą herbatą przystawiałam
__________________
"Wrażliwe słowo, czuły dotyk - wystarczą
Czasami tylko tego pragnę, tego szukam"
ossoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując