Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-18, 19:13   #1664
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny, ja to nie wiem czy coś złe robie, ale mała chce być przy piersi praktycznie cały czas. Jedynie na spacerze śpi „sama”. Nie mam sił już do tego i coraz częściej myśle o przejściu na mm [emoji17]
Wszystko dobrze robisz, po prostu jesteś blisko na pocieszenie to bardzo szybko mija, wyluzuj i ciesz się tym czasem czytając książkę czy słuchając ulubionej muzyki, po to jest to wolne na dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuje Was ale jakoś ciężko ogarnąć, żeby coś napisać. [emoji23]

U nas Alicja też tylko na ja nie lub obok mamy śpi. Nawet jak wydaje mi się że już śpi jak kamień to przy próbie odlozenia oczy jak 5 zlotych i od nowa Polska ludowa. Nawet siku nie ma za bardzo jak zrobic[emoji13]

Dobrze że starsza lubi słuchać jak jej czytam to we 3 spędzamy duuużo czasu w łóżku. Młodsza karmię i lulam starszej w tym czasie czytam. Brakuje jej takich chwilek " tylko dla nas" ale cóż. W pierwszym tygodniu po wyjściu że szpitala Ale można było odłożyć i spała to mogłam że starsza robić coś bardziej ruchomego, teraz czytanie puzzle albo gry które da się ogarnąć w łóżku.

W sobotę była u nas położna mała od ostatniej wizyty zaraz po wyjściu że szpitala przybrała 760g w 19 dni Czyli 40g dziennie[emoji846]to chyba niezły wynik ale ssie pierdylion razy. Waży już 4140[emoji846]

Zastanawiamy się czy puścić starsza do przedszkola za tydzień. Młodsza będzie miała już miesiąc więc będzie już niemowlaków ale wszędzie szaleje ten RSV i boję się że zachoruje i czeka nas szpital. Może trochę świruje ale cóż. Z drugiej strony Starsza tęskni za przedszkolem i tak żeby siedziała w domu szczegolniecteraz gdy pogoda coraz słabsza i dni coraz krótsze to żal...

Sale nieustanne kciuki za synka. To co się dzieje w tym szpitalu to granda, chociaż jak czytalam o " Pani psycholog" to przecieralam oczy ze zdumienia. Taka osoba nie powinna wykonywać tego zawodu.[emoji17]

I u nas sprawdziła się moja przepowiednia, że będziemy we czwórkę spać. Dobrze że kupiliśmy nowe wielkie łóżko. Małej się nie opłaca odkładać bo jest w nocy kilka kup i z 4-5 razy najmniej ja przewijamy drugie tyle je a na cycku wisi całą noc. Starsza jak zobaczyła nowe łóżko i że młodsza z nami śpi też się do nas wprowadziła. Także tak... ciasno jest. [emoji23]

Dziewczyny które KP. Dajecie dzieciom smoczek? My póki co bezsmoczkowe, tzn. Ja robię za smoczek. [emoji23]bardzo mi zależy na KP i nie chce schrzanic sprawy. Ale np. W czwartek idę do fizjoterapeuty i nie wiem jak sprawę załatwić. Zamierzam ja zabrać żeby mąż z nią siedział w samochodzie ewentualnie spacerowal przed gabinetem i jako coś to wyjdę. No ale to krotkofalowe rozwiązanie. Jak sobie radzicie w takich sytuacjach?
Próba smoczka była, spisał się przy robieniu kupy, jak jest głodna to go wypluwa, ciumkać tak rekreacyjnie nie chce, więc nie nalegam, co do wyjść to mi się udało do fryzjera skoczyć, po sklepach pochodzić, TŻ się kręcił w okolicy, był też powrót autem na syrenie bo zgłodniała akurat jak starszą odbierałam z zajęć dodatkowych, karmienia w dziwnych miejscach zaliczam sukcesywnie, dziś patrzyłam sobie na chłopaków ćwiczących na siłowni karmiąc [emoji38] najważniejsze to się nie stresować jak ci dziecko głodnieje i chwilę dziecko płacze, ale jak to robić to ciągle się uczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując