Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Specyficzny kolega w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-21, 17:51   #20
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Specyficzny kolega w pracy

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A musi sobie zaskarbiać, bo kobieta ma być miła nawet gdy ktoś ją głupio zaczepia i stosuje wobec niej jakieś dziwne tajemnicze "ja coś wiem o tobie..."? Czy o co chodzi? Nie, nie musi być miła co przecież nie oznacza chamstwa. Po prostu nie musi go słuchać i może reagować na durnowate teksty ucinając temat. Prędzej tym sobie cokolwiek "zaskarbi", niż byciem zbitą z tropu i zawstydzoną.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------



U mnie działało. Miałam mnóstwo facetów w pracy i musiałam w pewnym momencie uskuteczniać, bo inaczej dałabym sobie wejść na głowę. Nie mówiąc o niechcianych awansach ze strony niektórych panów. Co bardziej szanowane kobiety w naszym zespole też potrafiły reagować zdecydowanie na jakieś dziwne heheszki. Gdy jest czas na żarty to jest, natomiast gdy ktoś zaczyna wokół Ciejie wytwarzać dziwną atmosferę lub Cię zawstydza - reaguj.
Nie wazne czy jest kobieta czy mezczyzna, chamstwo jest chamstwem niezaleznie czy z meskiej czy kobiecej strony i niezaleznie kto zaczal. Nie uznaje robienia afer w pracy, obrazania sie i tupania nozka. Mowi sie wprost: ziutek zmienmy temat, albo ucina tak jak autorka to opisala czyli " mow se co chcesz niewazne, jaka mam robote na dzisiaj". I moim zdaniem to jest ok, zbywac to w koncu odpusci.
I skoro jest nowa w pracy to obstawiam ze przydaloby sie jej jakies znajomosci zawrzec i znowu płeć tu nie ma znaczenia... jakby byla facetem to tez bym poradzila nie rob sobie wrogow wsrod starych pracownikow bo cala reszta cie na wstepie odrzuci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując