Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-22, 09:35   #358
bileterka
Raczkowanie
 
Avatar bileterka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 326
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 13

Od ostatniej promocji w Pandorze minęło już trochę czasu.

Ponieważ miałam vouchery to chciałam je wykorzystać. Pierwszy raz byłam w sklepie krótko przed ukazaniem się informacji o promocji 2 w cenie 1. Wytypowałam sobie moments o splocie wężykowym że ściągaczem i moments wężykową z wieloma pasmami. Których to w sklepie nie było. Poczekam, bo miały być trochę później. Nadal się nie pojawiły. Może panie miały wytyczne żeby tak mówić, żeby klientce się znudziło i żeby kupiła cokolwiek.

W końcu nadszedł weekend zniżek i nie wierzyłam, że będą więc zdecydowałam, że bez bransoletek nie wyjdę ze sklepu. Oczywiście moich typów nie było. Jestem pewna, że wcale ich nie mieli. Mało tego, dowiedziałam się, że ta że ściągaczem dostępna jest tylko na stronie internetowej. Ciekawe, ponieważ wcześniej mieli ją dostać a po drugie na pandora.net nie było i nie ma takiej informacji.

W ten sposób stałam się właścicielką mesh i bangle na które kiedyś tam miałam oko. Noszę je razem, bez żadnych ozdób i podoba mi się to.

Wysłane z mojego Lenovo YT-X705L przy użyciu Tapatalka
bileterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując