Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-23, 15:25   #4993
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Hehehe. Ja przez Ciebie zamówiłam wczoraj kontigo. Ale rozsądnie, bo połowa to prezenty świąteczne

Ja dziś znalazłam 3 takie same podkłady mneralne z neauty. Wiem, że zużyję, bo to moja ulubiona formuła, no ale....
Z pixie zamówiłam puder kapok i jakiś nowy wyglądający (o ten Ci chodzi?). Puder mam tylko jeden w zapasie. Do tego tusz, bo polecają. A ja mam deficyt (chociaż dziś w nocy zamówiłam jeden w hebe, ale ciiii...). A że do darmowej dostawy brakowało, to jeszcze korektor i chyba próbkę pudru rozświetlającego. I teraz mam nadzieję, że pudry będą ok, bo z ich podkładami nie polubiłam się wybitnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodziło mi o utrwalający Beauty and Blur (chyba taka nazwa, nie pamiętam dokładnie) - mam go w próbce i jest super, bardzo ładnie wygładza twarz [emoji7] mam od nich bazę Clay, puder kapok i pudry rozświetlające plus poważne zapasy podkładów maskary nie miałam.
Nie wchodzi mi ten kod abracadabra, a bez kodu to nie ma zakupów

Z Kontigo chciałam zamówić gąbeczkę konjac, żel aloesowy i dwa włosowe produkty z Anwen. Jak mi się uda podjechać do galerii i będzie na miejscu wszystko co mam upatrzone to kupię stacjonarnie, a jak nie to będę klikać.

Jak plany z kalendarzami adwentowymi? Ja chyba rezygnuję i nie będę niczego zamawiać, wolę kupić sobie coś z pielęgnacji koreańskiej..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora