Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Irenowa 50 – tka!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-24, 11:00   #3571
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Bry [emoji846] dopiero usiadłam z kawą i michaszkiem [emoji516]
Uporządkowałam pudło szalików i czapek, wszystko już schnie po praniu. Przełożyłam letnie i jesienne ubrania - większości sukienek nie miałam nawet na sobie latem jesienią i zimą przydadzą mi się raczej leginsy, bluzy i swetry..

Wyciągnęłam też przejściową kurtkę na późną jesień/ łagodną zimę i próbowałam ratować zacinający się i rozłażący zamek posmarowałam go resztką pomadki ochronnej i zobaczymy czy to coś pomoże.

U mnie też słońce pięknie świeci, trzeba wybrać się na spacer, młody musi się wyszaleć trochę, bo go już nosi. Chociaż przy moim zapaleniu oka mam lekki światłowstręt i bez okularów przeciwsłonecznych chyba się nie ruszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jakoś nie mogę doprowadzic mojej szafy do porządku... jesienią najłatwiej ubrać mi dżinsy i sweter, chociaż chciałabym chodzić więcej w sukienkach. Ale do sukienek nie potrafię dopasować butów- kozaki owszem pasują,ale chyba jeszcze nie ta pora....botki mam,ale że spódnica albo sukienką nie za bardzo je widzę....

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry [emoji477][emoji260] U mnie dziś 3 stopnie... na razie. No ale jest słonecznie, dopiero dzień wolny, pójdziemy na długi spacerek, a później upieczemy tonę kartoflaka.
Zaczytałam się w ten weekend, chociaż mija jakoś nijako [emoji849] za dużo myśli. Chyba mam jakiś przedłużony pms. Dobrze, że jutro poniedziałeczek.

Pinalocada z Anwen faktycznie fajnie podbija mi włosy, ale później na głowie mam suchy wiór. No nieudany zakup.
T już od rana wykąpany, chyba ma wysokoporowatą sierść, bo schnie pół dnia. Kupiłam mu szampon do długiej sierści [emoji2]

[emoji260]Evelka, torebka ma fantastyczny kolor [emoji7]

[emoji260]Hej Sand [emoji3] a Ty tu wracasz jeszcze z taką promocją [emoji38] Aż wlazłam na to Kontigo. Polecacie coś z kosmetyków jakie u nich są?

[emoji260]Gwiazdka i jak z domkiem? Są kupcy? Kciukasy, trochę spóźnione, ale może się przydadzą jeszcze [emoji18]

[emoji260]Brzudi, Tobie już minął tydzień pracy [emoji44][emoji3]

[emoji260]Jasia, co Ty tam masz za starą maszynę do szycia?
Minął tydzień, co prawda na szkoleniach,ale minął [emoji2]
Zobaczymy co będzie w tym tygodniu- jutro jeszcze mam szkolenie na cały dzień, w środę chcę jechać do biura...

Zimno się zrobiło i mam ochotę na coś dobrego rozgrzewającego do jedzenia [emoji2957]

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora