Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opinie na goworku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-05, 12:46   #9
servatka
Raczkowanie
 
Avatar servatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Opinie na goworku

Tak jak piszesz, gdyby człowiek się sugerował opiniami na Goworku, to by nigdzie nie pracował. Mnie się wydaje, że to jest jakaś garstka (albo może nawet tylko jedna osoba) niezadowolonych pracowników, którzy prowadzą jakąś krucjatę przeciwko danej firmie i dodają przesadzone, podkoloryzowane negatywne opinie. To jest mentalność człowieka, którego nic nie zadowoli. Czasem czytając takie opinie widać, że wszystko pisze jedna osoba. Ja pracuję w tej chwili w firmie, która jest bardzo dobrym pracodawcą, nie ma rotacji pracowników. Na Goworku opinie są same negatywne, mało rzeczowe, obrzucające firmę równo błotem i najgorszymi zarzutami. Jak dodałam swoją opinię, rzeczową, wymieniając plusy i minusy, to dostałam mnóstwo łapek w dół i jakieś idiotyczne komentarze. Ewidentnie jakby tam siedział jakiś jeden troll i miał hobby oczerniania tej firmy. Są tacy ludzie, których chyba nic nie zadowoli i w ogóle są urażeni faktem, że trzeba pracować. Ale opinii ogólnie mają mało jak na rozmiary tej firmy, więc potwierdzałoby się to co ktoś wcześniej napisał, że jak pracownicy są zadowoleni, to nie mają potrzeby w ogóle nic pisać w internecie na temat swojego pracodawcy.
servatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując