Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-08, 14:06   #3117
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Chyba uwrażliwiłam sobie cerę retinolem Basic Lab. Pierwszy raz w życiu chyba miałam pieczenie po nałożeniu kosmetyku- po toniku nic nie było ale jak nałożyłam esencję Benton to cera zaczęła mnie piec. Ale serum z retinolem używałam przedwczoraj, więc raczej woczraj powinno coś się dziać. Nie wiem o co chodzi. W każdym razie nie używam retinolu zbyt często, raczej max 3 razy w tygodniu.
Ja jestem po czterech aplikacjach i narazie efektów brak - ani pozytywnych ani negatywnych Ale kwasy tez na mnie jakoś specjalnie nie działały.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zaczęłam masło do ciała Yope i jestem bardzo zadowolona po pierwszym użyciu, mam wersję róża z kadzidłem, bardzo ładny zapach, a skóra jest naprawdę solidnie nawilżona i odżywiona, dawno nie miałam takiego dobrego masła do ciała i super się rozsmarowuje i szybko wchłania, zostawia skórę taką otuloną natłuszczającą warstwą, ale nieklejącą, tylko tak zmiękcza i wygładza, póki co zachwyt i pasuje zapachem do deo Schmidts różanego.

Korah czy ty nie polecałaś tez balsam do ciała z Yope?
W pigmencie jest % na yope to się skuszę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując