Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-08, 14:12   #767
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez Intuicja_88 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki! Ja się właśnie nastawiam na długie siedzenie jutro, już jestem przyzwyczajona do tego na IP[emoji51]
Ja dalej mam plamienia, bóle okresowe i bezbolesne skurcze. Ciekawa jestem co tam wyjdzie na badaniach, czy coś się dzieje czy to tylko moja psycha [emoji28][emoji849]
W sumie to szyjka miękka i krótka, tylko rozwarcia brakuje 🤷[emoji879]♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam za Ciebie kciuki w takim razie jutro, obyś tyle nie czekała
Zobaczymy czy się z nas coś wykluje. Oby nie w nocy bo nie chce tu robić akcji jak kazdy chce sie wyspać xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez chiare Pokaż wiadomość
Oj tak, polecam dużo przekąsek. Jak w domu w nocy zaczęły mi się te skurcze to zjadłam 3 musy które miałam spakowane do szpitala [emoji28] więc polecam spakować więcej [emoji28]🤣

Też w moim szpitalu był program dieta matki karmiącej. Codziennie jakieś owoce typu pomarańcza, orzechy, żurawina, rodzynki, pestki, warzywa do śniadania. Tak że lepiej niż zwykle jedzenie w szpitalu, ale cudownie też nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie mi chyba bedzie musiał mąż coś dowieźć bo rano tylko lekkie sniadanie zjadlam i czekam z utesknieniem na kolacje tutaj hahha a jeszcze sie okaze ze nie jestem od rana wiec jej nie dostane [emoji2]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora