Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2021 cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-10, 21:11   #1866
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Bonnie tak, wręcz tak jakby nie brali pod uwagę innej opcji - "karmicie się" takim oznajmującym tonem. Nie, głodzimy się kurde.

Dziewczyny KP to nie mus przecież. Jak dzieciaki są zadowolone na mm to [emoji2372] byle zdrowe i byle jadły.
Alios a może bank mleka skoro wylewasz? Wiem że coś takiego istnieje ale jie wiem na jakiej zasadzie, ale szkoda, więc może skoro i tak odciągasz a wylewasz to coś takiego?
No i jak miałam jak Bonnie, nie wyobrażalam sobie Małej nie karmić, byłam tak zafiksowana ze gdyby mi nie wyszło to wzięłabym to za porażkę. Nie wiem skąd ta obsesja. No i uwielbiam to na maxa. Przy starszaku bywało różnie - chciałam karmić tylko w szpitalu potem do 6tyg a potem się przeciągnęło na 10msc.

Zaczęłam Joge, wyjęłam mate włożyłam słuchawki, minely 2min i ryk [emoji23][emoji23][emoji23] złośliwe po starym [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No dokładnie tak pytają 🤨 Zastanawiałam się czy to widać po dziecko i co jakbym odpowiedziała nie [emoji848]
Do banku trzeba się na początek zgłosić i muszą zrobic szereg badań.
U mnie najlepsze przy starszej było to, że nie byłam zafiksowana na karmienie. Przyjmowalam to za pewnik i nie myślałam o niczym [emoji38] Przy młodszej wiedziałam, że jak nie wypali to będę ryczeć i uznam za porażkę życiową [emoji849] Głupie no, ale po tak długim karmieniu starszej to nie kp młodszej byłoby traumą.
A z tym rykiem to standard [emoji38] Dzieci są po to żeby blokować dobrą zabawę rodziców i psuć im plany [emoji16]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując