Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy pierwszego świata + ot, część 6.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-15, 10:13   #1109
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Bo mało kto tego potrzebuje. Ja mam już drugi telefon bez wejścia i zapomniałam już co to słuchawki na kablu nie rezygnowałabym z dobrego pod innymi względami telefonu, tylko dlatego że nie ma wejścia.

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------



A jak macie wyłączony internet to nie odbieracie wtedy żadnych maili, whats upa itd? Co, jak ktoś by chciał do was napisać?
Nie mam FOMO i nie martwi mnie, że ktoś napisze, a ja odczytam za godzinę czy dwie.
Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Ten internet to przez prace wyłączacie. Czy przez to że w pakiecie macie mało GB i nie macie dos5epu do wifi? ( Nie wiem ile jest w pakietach , umowach na tel w Polsce to tak się po prostu zastanawiam).
Za nastolatki lubiłam siedzieć i stukać wiadomości, a teraz jest to dla mnie męczące. Wyłączam internet, bo nie lubię, jak co chwilę coś przychodzi, pika, tu powiadomienie, tu mail, tu odpowiedź na FB, tu ktoś pisze na masangerze... Spokojnie siedzę i czytam, oglądam czy pracuję, a jak chcę się wgłębić w internetowy świat, to włączam internet i ogarniam wszystko.

Za to bardzo smuci mnie, że wiele osób jest tak strasznie przywiązanych do telefonu i już mają odruch bezwarunkowy na jego dźwięk. Spotkanie w kawiarni, randka, spacer, a tu co chwilę PIK i zaglądanie do telefonu, BO PRZECIEZ COS MNIE OMINIE (lubię obserwować ludzi i widzę to praktycznie codziennie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując