Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasz Top topów palet do oczu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-17, 20:14   #11
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Wasz Top topów palet do oczu

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Ja akurat nie mam Born This Way, ale z kolei czytałam kilka osób, że wybijają u nich pomarańczowe tony, sama jestem ciekawa w końcu jak to jest z tą paletą.

Póki co lubię mini paletki Natashy Denony. Nie mam tej większej Glam więc kusi mnie teraz edycja Baby Glam - przepiękne są te kolory, tylko mam problem z ceną jak za takie maleństwo uważam, że jest wygórowana.
Pani_Robot, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź [emoji173]️ Dobrze też wiedzieć, żeby darować sobie grzebanie w Urban.

No właśnie najbardziej korciło mnie coś od Natashy, ale też zderzyłam się z opiniami, że trochę meh. Chociaż w sumie trzeba się z tym liczyć, że nie ma produktu idealnego dla każdego, i zawsze gdzieś będzie jakieś meh.

Ja się zachłysnęłam Hanią Knopińską, ale po czasie stwierdzam, że to nie to. Mam jedną paletkę, cienie pojedyncze i zeszłoroczny kalendarz. Najbardziej przykro, że niektóre cienie ze słoczy w sklepie to zupełnie nie to samo co faktyczny kolor produktu, połowy błysków bym nie kupiła gdybym wiedziała, bo nie mam co z nimi robić w takiej rozmemłanej formie. Na foto mega pigmencior, a na żywo brokat na prawie, że transparentnej bazie. Z palety wywaliłam kilka kolorów, bo suche na kamień. No ogólnie przyzwoicie się pracuje tymi co zostały, ale bez szału, ostatnie biedronkowe wydanie palety Eveline matami spokojnie im dorównuje, więc całkiem uznałam, że to bez sensu zaopatrywać się uparcie w Glamie i szkoda przepłacać. Bo najwyraźniej to nie jest żaden szał, i może być o wiele lepiej, za niewiele większą cenę.

A co do ceny to cóż, na jednego multichroma Chrabąszcz wywaliłam u niej 50 zł. :/ Miał być jeden, ale jaki. I to co dostałam woła o pomstę do nieba, nie wiem co ona fotografuje do sklepu, ale mam wątpliwości czy swoje produkty :/



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Nimve
Czas edycji: 2021-11-17 o 20:17
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując