Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnę w 2022
Wątek: Schudnę w 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-18, 20:35   #1573
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Schudnę w 2021

Cisza na forum.

Ja też nie miałam czasu ostatnio za bardzo pisać. Dzieciaki chore. Odpieluchowywanie idzie nieźle ale za to prania 2 razy więcej niż zwykle. Nawet nie składam tego za bardzo, bo swoje biorę zaraz do pracy a syna to zaraz lądują w praniu przeważnie.

W ostatnim czasie wisząca skóra zrobiła się też moją zmorą. Zaczęła się robić taka wisząca od kiedy pracuję w tej hurtowni. Może za szybko schudłam te ostatnie parę kilo. Muszę coś z tym zacząć robić, jakiś piling kremy, tylko na to też nie mam czasu bo kąpiel ostatnio to tylko na szybko a tutaj trzeba trochę bardziej regularnie zadbać.

Trochę mam problem z tym jeżdżeniem rowerem. Niestety mimo tego że się w pracy przebieram zaraz po przyjeździe to moje ubrania zwyczajnie śmierdzą tak jakby wilgocią i to w niedługo po tym jak zacznę pracę mimo tego że się przecież kąpię. Perfumy i antyperspiranty też nie pomagają, cały czas czuję ten zapach. Na szczęście nie jest tak że cały czas ktoś koło mnie jest bo przeważnie się mijamy ale i tak nie jest to fajne. Teraz cały czas chodzę w bluzie. Czasami chciałabym zdjąć ją ale czuję ten zapach. Najpierw myślałam że to ja się tak pocę, ale czytałam dzisiaj i to niekoniecznie to. Po prostu z takimi ubraniami w których się ćwiczy to trzeba odpowiednio postępować bo właśnie czuć je od razu. Jutro po pracy spróbuję je wszystkie namoczyć w occie i mydle i wyprać, a jak to nie pomoże to już nie wiem. Normalnie masakra z tym.

Wczoraj piekłam bułki maślane. Ostatnio jak teście sa u nas to chleb szybko schodzi a mi się zakwas nie zdążył wyrabiać żeby więcej zrobić, a że miałam drożdże to dzieciaki przynajmniej miały radochę. W nowym piekarniku wyszły nieźle. W starym to mi wychodziły przeważnie z góry blade a od dołu za mocno spalone, a tutaj wyszły ładne zapieczone, tylko tez się od dołu przypalały, muszę chyba zwykła blaszkę zastosować. Przeważnie piekłam na podstawce która jest w piekarniku. Następnym razem upiekę w normalnych blaszkach.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując