Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie kwietniowe 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-20, 09:20   #483
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Ehh, w takim razie jeszcze pomyślę Na razie bardziej skłaniam się ku wcześniejszym porządkom, póki dobrze się czuję; w razie czego potem "dosprzątam" jeśli samopoczucie pozwoli. Generalnie zabieram się do tych porządków jak pies do jeża, bo sprzątanie to moja zmora i bardzo nie lubię tego robić. Dużo bardziej wolę gotowanie, pieczenie i ogólne pichcenie. Wiem, że mój mały perfekcjonizm nie pozwoli mi na sprzątnięcie "z grubsza", lecz dokładnie - to też nie zachęca

Haha to nastaw się na jeden wielki zawód jak już bobas będzie na świecie. [emoji2] perfekcjonizm i dziecko nie idą w parze, chyba że trafi ci się łaskawy egzemplarz [emoji2] od 5 lat mam rzeczy do sprzedania na olx, garaż do ogarnięcia itp itd - zawsze jak już mam zasoby żeby się za to zabrać to kończą się w połowie zadania i nigdy nie da się porządnie tego zrobić jak by się chciało! To tak frustrujące [emoji2] ale życze Ci aby to wyglądało korzystniej u Ciebie [emoji2] na pewno bez dziecka nawet z brzuchem ogromnym jest łatwiej robić cokolwiek niż z dzieckiem :p
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując