Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie kwietniowe 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-20, 15:19   #486
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Zazdro! Mówiłam już że zawsze chciałam mieć córkę?! [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Moje starsze niby rozumne a młodsze nawet umie się samo bawić ale to nie przeszkadza w stu aferkach na dzień i ciągłym krzyku (no bo jak się klocki nie chcą połączyć to jak tu nie wyć prawda?[emoji2])
I w zdrowiu nawet dom był w miarę ogarnięty (nie licząc garażu itp) o ile nie chodziłam do pracy. A jak dwójką trafiała do placówek to aż lśnił! Ale do 16 tylko oczywiście [emoji1787]
A za te 15 lat pewnie zatęsknię za takim stanem rzeczy ;-)
Coś czytałam 😂
A to moja młodsza potrafi się sama bawić, lubi układać wieże z klocków, burzyć i tak w kółko 🙈 Lubi się też bawić domkiem dla lalek i drewnianą kuchnią. Raczej nie ogarnia ich głównego przeznaczenia, ale coś tam poprzestawia, tu coś włoży, tam wyciągnie i tak jej czas mija. Tam się najczęściej bawi z siostrą też, albo starsza jest mamą a ona córką i robi wszystko co jej strasza powie 😂 I starsza uwielbia rysować, malować, itp. więc młodsza też się stara coś tam tworzyć 😂 A kiedyś też się denerwowała jak coś nie wychodziło, ale teraz przyjdzie i wytłumaczy o co jej chodzi. Generalnie odkąd zaczęła mówić, kleić krótkie zdania to jest o wiele łatwiej. No nie mogę narzekać na moje dziewczynki, chociaż wiadomo też mają swoje za uszami
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując