Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie kwietniowe 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-23, 07:02   #499
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
gosiulam185 - gratuluję dziewczynki, dobrze że wszystko u Was w porządku [emoji4]
U nas też będzie Lilianna, ale czekamy na drugie prenatalne żeby mieć 100% pewności, że nic nie wyrosło

Mój poniedziałek zaczął się średnio.. W pracy rano oznajmiłam koleżankom, że w przyszłym tyg chyba zrobię sobie urlop bo ostatnio za bardzo stresuję się pracą, potem wracam do domu i boli mnie brzuch i głowa.. Jedna koleżanka tak szyderczo się uśmiechnęła i ciągle podkreślała, że ona pracowała do samego porodu, i w pewnym momencie aż poczułam się winna że chcę sobie zrobić kilka dni wolnego...
Człowiek się stara, martwi żeby nie obarczyć za bardzo swoimi obowiązkami innych a tu zero zrozumienia, brak słów

Ale już mi przeszło, niech gadają [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aj nie przejmuj się [emoji8][emoji8] jak ktoś chce pracować do końca, żeby udowodnić nie wiadomo co to niech sobie pracuje. Urlop i odpoczynek jak najbardziej Ci się należy i nic nikomu do tego [emoji6]

Pytałyście czy pracujemy. Ja nie pracuje, bo umowa kończyła mi się na macierzyńskim i przez redukcję etatów mi jej nie przedłużyli. Wtedy podjęliśmy decyzję, że staramy się właśnie o 3 dziecko. Bo jak bym poszła do nowej pracy, to już bym chciała odpuścić zachodzenie w ciążę na zawsze [emoji6] w pierwszej ciąży pracowałam do jakoś 5 miesiąca, później poszłam na zwolnienia głównie ze względu na rwe kulszową, a później już przez covid gin mnie nie puścił do pracy, ze względu na pracę z klientem 🤷☠♀️ ależ mogłam sobie odpoczywać, bo starszy syn miał już 9 lat więc luzik totalny, w tej ciąży i z jeszcze maluchem w domu czasem wolałabym iść do pracy 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując