Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2021 cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-27, 12:34   #2135
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pytać czy sytuacja opanowana. Szczoteczka u mnie zdziałała cuda [emoji38] A trafiłam na patent przypadkowo. Zastój boli, ale mniej niż zapalenie [emoji51]
My na 22.12 mamy kolejne Szczepienie ustawione [emoji38]
Jeśli idzie o covid to ja nadal mam mętlik w głowie i raz jestem na tak a raz za tym żeby jeszcze trochę poczekać [emoji43] Troszkę oszaleć można.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Co do szczepienia na covid śmieje się jak mnie nie wpuszcza na koncert iron Maiden w lipcu to na cito będę się szczepić bo chce zdążyc zanim te dziadki nie zemra [emoji3590] a leci już 3 rok jak przekladaja [emoji849]

Bonnie dziękuję za rady! O szczoteczce nie pomyślałam, wczoraj siedziałam z Młoda przystawiałam i laktatorem działałam ale to boli..... (((

Byłam z Młoda dzisiaj na usg brzuszka w związku z ukm No i lewa już jest ok a prawa się nie zmniejszyła. Także obserwujemy dalej. 30go szczepienie to nas pokierują co dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam taką schizę, że jakby młoda potrzebowała szpitala ( oby nigdy nie potrzebowała) to zrobią nam problem, jeśli my będziemy nieszczepieni. Nie zostawiłabym jej w szpitalu samej. Wiem, że jest takie ryzyko. Dlatego napewno biorę 3 dawkę. Obie wziełam w ciąży, jesteśmy całe i zdrowę więc 3 już się nie boję. Przed pierwszą miałam stresa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując