Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 13.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-28, 21:52   #4989
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 13.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89016921]Zgadzam się. Ludzie są zaszczuci tym covidem. Media tylko nakręcają aferę.
Zabiegi są odwoływane, bo nie wiedzieć czemu ktoś uznał, że chory na covid jest ważniejszy niż osoba z chorym sercem. Jak gdzieś chcemy szukać segregacji, to należy zacząć od szpitali, gdzie covidowcy są faworyzowani, aby przypadkiem zbyt dużo zgonów nie było w statystykach. A że umrze 3 razy więcej ludzi z innego powodu? Kogo to obchodzi. Nikt nie krzyczy w mediach, że dzisiaj x osób umarło, bo wszyscy postanowili ich olać.
Są tylko na naglowki: rekord!!! 500 osób umarło z powodu covid. Już się chce rzygać od tej medialnej papki.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Mnie już dzisiaj szlag trafia jak widzę te nagłówki w mediach: 16 osób z nowym wariantem w samolocie , 3 osoba w UK, nowy wariant z siłą rażenia 500 razy większą (dobrze ze nie milion razy większą). Serio, rzygać się chce.

Akurat u mnie to wywołało efekt odrwotny i mam taką złość w sobie, że na ten moment mogą wsadzić te swoje boostery, nowe szczepionki i maski daleko i głęboko.

Idę jutro do miasta na zakupy i maski nie będę nosić na pewno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując