Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie kwietniowe 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-02, 12:26   #563
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
My zawsze 6 grudnia ubieramy choinkę. Bardzo lubimy klimat świąt więc chcemy móc się nim nacieszyć [emoji16]

Jestem po wizycie. Szyjka 4cm, łożysko na tylniej ścianie. Ogólnie wszystko dobrze ale zastanawia mnie waga dziecka. Według USG 19+6 a waga 320g, to nie jest za dużo? Wg ginekolog dziecko nie jest przerośnięte ale internet mówi co innego 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam wizytę 19+6 to mała ważyła ok. 230 g. I lekarz mówił, że jest ok, ale jest drobniutka, czyli by się zgadzało.

My choinkę ubieramy w weekend przed świętami.

Ja nareszcie mogę trochę odsapnąć. Oprócz bólu głowy wszelkie dolegliwości ustąpiły. Wieczorami twardnieje i ciągnie mnie brzuch, ale jest to do zniesienia w porównaniu do tego co było [emoji14] Mała fika jak szalona, a w nocy to już w ogóle nie daje mi spać. We wtorek jedziemy na połówkowe i już nie mogę się doczekać, żeby popatrzeć na jej cudny pyszczek [emoji2]

Kocham grudzień i przygotowania do świąt. Od razu wstępuje we mnie inny nastrój i jakoś tak mi lepiej i weselej 🥰

U nas przygotowania do imprezy urodzinowej. Synek w sobotę kończy 2 lata. Nie wiem kiedy to zleciało. Aż nie mogę uwierzyć, że zaraz znowu pojawi się taka kruszyna u nas [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez gosiulam185
Czas edycji: 2021-12-02 o 12:31
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując