Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy z maja 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-04, 16:36   #1356
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Zwykłe wapno [emoji846] dobrze, że były, bo ja to zaraz w panikę wpadłam. Czasami bywa tak, że coś może uczulić znienacka. Jeszcze tym bardziej, że organizm osłabiony, miał gorączkę, a kiszońce to jednak kwas. Dobrze, że tylko skończyło się na opuchliznie, a nie doszły do tego duszności. Wtedy na pewno wylądowałby w szpitalu 🥺O kurcze, na słońce to widziałam przypadki, ale na mróz to mnie zaskoczyłaś [emoji848]Ale zazdroszczę tego wychodnego [emoji3]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uważajcie na małego zatem. Sama jestem alergiczką i mam uczulenie na sporo produktów. Niestety czasem może się to groźnie skończyć. Ja noszę w torebce Alleric Deslo Active, może dla dzieci też jest Działa natychmiast, nieraz mnie uratował i nie trzeba rozpuszczać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ślub braliśmy we wrześniu, w umowie mieliśmy 3 miesiące więc stosunkowo szybko [emoji39]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My końcem czerwca [emoji3] Też mamy 3 mies w umowie. Za to fotograf obiecał zniżkę 50% za opóźnienie w ramach rekompensaty [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując