Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 30 lat a nie mam nic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-16, 12:54   #261
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: 30 lat a nie mam nic

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Jak czytam te kołczowe bzdury, że wystarczy chcieć, to niedobrze mi się robi. Zgadzam się w 100% ze stanowiskiem magmag.
No właśnie o to chodzi, ze nie wystarczy tylko chceć tylko trzeba ciężko pracować, szukać, pytać, zawierać znajomości i umieć się pokazać.

[1=16fcd1ff0b24257bafb1730 1dac5f706a9d6f7ac_61da25a cd43dc;89039510]ostatnio miałam rozmowę na stanowisko w dużym korpo, duże miasto. I co? I nic, nie wybrali mnie. Tak że dla mnie te 4k na rękę to dalej mityczna pensja nie do osiągnięcia.[/QUOTE]

no i widocznie pracę dostał ktoś z lepszymi kwalifikacjami a nie ktoś kto "miał farta".

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89039598]Pytanie czy jak są wymienione konkretne kierunki studiów (matma, finanse i rachunkowość, ekonomia) to w ogóle jest szansa, że wezmą pod uwagę kogoś z innych kierunków, bo jak na moje to pewnie dopiero jakby im brakowało tych, którzy wpasowują się w to wymaganie, a na to raczej w duży mieście mała szansa [/QUOTE]

no oczywiście, że wykształćenie ma znaczenie. Na pewno na stanowiskach finansowych w pierwszej kokejności będą brać pod uwagę osobę po ekonomi niż kogoś po pedagogice. Chyba nie ma w tym nie zaskakującego.

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia w tym wątku jedno: czemu w ogóle zakładacie, że każdy chce być korposzczurem i że zadowoli go wykonywanie czynności w większości niepotrzebnych światu do niczego?

[/URL]
to, ze ktoś pracuje w ogromnej firmie i zajmuje się niewielkim elementem tej wielkiej machiny nie oznacza, że to co robi jest niepotrzebne nikomu. Przecież firmy nie utrzymują tysiąca miejsc pracy z dobrego serca.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png

Edytowane przez Zorzoli
Czas edycji: 2021-12-16 o 12:55
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując