Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2021 cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-17, 15:21   #2217
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
A co jest złego w karmieniu na leżąco?
Myślę, że trochę źle trafiłaś jeśli chodzi o fizjo, nie powinna Cię tak krytykować i oceniać. Nam na wizycie po prostu pokazała prawidłowe sposoby podnoszenia, noszenia, odkładania itp., zaleciła kilka ćwiczeń, powiedziała co i jak robić. I to było komfortowe, bo właśnie nie poczułam się oceniana, a tym bardziej skrytykowana, że coś do tej pory robiłam nie tak. A też nie robiłam dobrze, mimo że to moje drugie dziecko. Więc głowa do góry! Nie obwiniaj się, nie można przecież wiedzieć wszystkiego [emoji847] Ważne, że już wiesz co i jak, mimo że ta wiedza została przekazana w trochę niefortunny sposób moim zdaniem. Powolutku opanujesz nowe techniki, a Maleństwo jak poczuje w Twoich ruchach pewność siebie to też będzie dużo spokojniejsze. Na wszystko potrzeba czasu, nabierzesz wprawy i będzie dobrze A ta konsultacja fizjo była z powodu jakiegoś konkretnego problemu czy profilaktycznie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardziej profilaktycznie i z powodu niewielkiego problemu z biodrem. To znajoma TŻ z pracy, widać, że się zna i jest dobra, TŻ też widział super efekty u jej podopiecznych. Myślę, że też może ja to tak emocjonalnie odebrałam, bo dosłownego ochrzanu nie było. Ale poczułam się okropnie ��

A karmienie na leżąco, to że przecież my też tak nie jemy, że może się zachłysnąć itp.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując