Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-28, 09:42   #23
Malinowanuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 257
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No mnie jeszcze przed 25 rokiem życia bardzo łatwo było kogoś poznać, ale nauka była stacjonarna, znajomi przyprowadzali znajomych, a z reguły jak mi się ktoś spodobał, to się nie musiałam specjalnie starać. Teraz widzę, że większość ludzi jest w relacjach i chyba żałuję trochę, że wcześniej nie poznałam kogoś odpowiedniego - na studiach - bo nie mam już takiego zapału do randkowania nawet.
Ooo, jakbym o sobie czytała. Ja w sumie między 19-25 rokiem byłam w związkach z krótką przerwą w byciu singielką. Wtedy mam wrażenie, że nie było żadnego problemu z poznaniem chłopaka. Mężczyźni zaczepiali mnie np w galerii i proponowali kawę, na wyjściach ze znajomymi też zawsze przewijał się ktoś nowy, więc było dużo więcej możliwości. A teraz stałe grono znajomych, w pracy to samo, mało czasu po pracy i ciężko jest poznać kogoś tak spontanicznie. Ale możliwe że ja też się zmieniłam przez te apki randkowe. Pamiętam że kiedyś, gdy z nich nie korzystałam i napisał do mnie jakiś chłopak np na messengerze, to nie skreślałam go od początku, nawet jeśli nie był do końca w moim typie. A teraz działam bardziej na zasadzie czy odpowiada mi wygląd, jak jest okej to dopiero daję szansę na poznanie.

Edytowane przez Malinowanuta
Czas edycji: 2021-12-28 o 09:43
Malinowanuta jest offline Zgłoś do moderatora