Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-28, 09:47   #27
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 589
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
Ooo, jakbym o sobie czytała. Ja w sumie między 19-25 rokiem byłam w związkach z krótką przerwą w byciu singielką. Wtedy mam wrażenie, że nie było żadnego problemu z poznaniem chłopaka. Mężczyźni zaczepiali mnie np w galerii i proponowali kawę, na wyjściach ze znajomymi też zawsze przewijał się ktoś nowy, więc było dużo więcej możliwości. A teraz stałe grono znajomych, w pracy to samo, mało czasu po pracy i ciężko jest poznać kogoś tak spontanicznie. Ale możliwe że ja też się zmieniłam przez te apki randkowe. Pamiętam że kiedyś, gdy z nich nie korzystałam i napisał do mnie jakiś chłopak np na messengerze, to nie skreślałam go od początku, nawet jeśli nie był do końca w moim typie. A teraz działam bardziej na zasadzie czy odpowiada mi wygląd, jak jest okej to dopiero daję szansę na poznanie.
O Jezus, ja mam podobnie. Analizuje czy mi wygląd na pewno odpowiada, nawet mierze już na poziomie świadomym czy facet rokuje zawodowo, żebyśmy byli kiedyś na tym samym poziomie. Ale nie wiem czy po prostu z wiekiem człowiek więcej wymaga czy to przez apki.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora