Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-03, 09:59   #4964
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też lubię takie odcienie i też marzy mi się coś tym w kolorze z ChT. Zobacz sobie ABH Sweet Pea. Mam ją i to jest zimny, sinawy róż. Niestety trochę wysusza usta.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------


Zamawiałam 2 razy ze strony Chanel. Pięknie pakują

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------


Soft Core mam w wersji mini - były jakiś czas temu takie zestawy 3 szminek.
Na mnie wypada trochę za ciemno i nieco zbyt ciepło, ale u Ciebie może będzie okej .

No właśnie mam ten zestaw, ale jeszcze nie testowałam tego koloru. Ale tak z tego trio to wizualnie najbardziej "mój".


Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
O! to czekam na info jak do Ciebie dojdzie
Co ciekawe ona na mnie nie wyglądają sinawo, po prostu się w nich czuję najlepiej i wyglądam naturalnie, królestwo oddam za odpowiedniki



Już ją mam, czeka na rozdziewiczenie. O to sinawe to mi chodziło, że to nie baby pink czy nie koralowe a mnie też chyba nie sinawo, ale też nie "żywo" Ciężko to tak ładnie opisać, a ja nie mam zdolności Mam coś w tym stylu z MAC chyba, zerknę później
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora