Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy z maja 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-04, 07:47   #2128
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Też chciałam te komode i też mnie zniechęcił montaż do ściany.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Tez niestety nachodziły mnie takie myśli, do tej pory tak mam czy robie wszystko dobrze, żeby wychować synka niestety miałam pare wpadek z młodym i pol nocy ryczalam ze jestem zła mama, bo spadł mi z przewijaka gdy sięgałam po pieluchę. Ale zobaczysz, wystarczy ze się do Ciebie uśmiechnie, przytuli bo bez ciebie jedt bezbronny to te troski mina spróbuj się cieszyć zakupami. Rodzimy w najpiękniejszym miesiącu, będzie ciepło później dużo spacerów, długie dnie. Zobaczysz będzie dobrze. Zawsze masz nas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję [emoji173]
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Poszukaj w okolicy szkoły rodzenia, ktora ma kursy finansowane z urzędu miasta moja klinka taka szkole rodzenia ma finansowana, a szkoła rodzenia jest na ul. Przemyskiej na Ochocie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, ja spoza Warszawy, szukam po prostu czegoś sprawdzonego

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Melduje się po badaniach połówkowych, 480 g zdrowej upartej dziewczynki [emoji28][emoji12][emoji7] no i według USG 22+3 a aplikacja pokazuje 21+1 czyli nadrobiła straty [emoji12]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!
Ja mam połówkowe dopiero 21+5 według USG, zadzwoniłam wczoraj jak zwolni się tydzień wcześniej termin to pojedziemy wcześniej

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując