Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-06, 16:30   #781
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Prawda, niektórzy mają rękę do tego. Ale faktem jest też to, że dużo zależy od pogody, a jak ciągle susze na przemian z ulewami to nic nie zrobi. Niestety mi tak zalało uprawy i na ten rok jestem bardzo zniechęcona. Chyba posadzę tylko dynie, cukinie i patisony to prawie samo rośnie, nie wymaga dużo pracy. Jak maż zrobi takie skrzynie duże to sobie posadzę nie dużo, jakieś szczypiorki, zioła, koperek, rzodkiewki, sałatę itp. Po prostu to lubię, taka nie duża ilość to jest naprawdę jako hobby.

A poza tym to Witam w Nowym roku. Jak u Was z postanowieniami? Ja znowu planuje wrócić na dobre tory z odżywianiem, ale mam straszny smak na słodycze.
Ciągle coś podjadam, teraz jabłka suszone, choć tyle.
Moja bliska koleżanka porobiła takie skrzynie, dużo i duże, i ogrom pracy i czasu w to włożyła, pieniędzy też nie mało, posadziła sporo warzyw i ziół, pięknie rosły, po czym okazało się, że nie tylko ona i jej rodzina są amatorami jarzyn z przydomowej uprawy, ale też turkuć podjadek. Zeżarł im wszystko
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując