Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znajomości w dorosłym życiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-17, 07:26   #5
0daff299eefa15f5762663572addb4c5552f87fb_61fc6c8245002
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 262
Dot.: Znajomości w dorosłym życiu

Również mam problemy ze znajomościami, po części to oczywiście moja wina, bo w pewnym momencie będąc w toksycznym związku i może przes to, że trochę zdziwaczałam, odsunęłam ich od siebie. Raz na jakiś czas zagaduję do kogoś, ale nie widzę chęci. Poza tym wielu z nich również się przeprowadziło, wielu z nich dorobiło się rodzin. Mam jedną wieloletnią przyjaciółkę, z którą czuję, że drogi się rozchodzą, coraz więcej spraw mnie irytuje, ale mam nadzieję, że to po prostu okres przejściowy, dawno się nie widziałyśmy, moze jak w końcu się zobaczymy, to będzie lepiej.
Miałam też jedną bliską koleżankę z przedostatniej pracy, świetnie się dogadywałyśmy, przynajmniej ja tak myślałam i że jest to wzajemne. Ale chyba nie bylo, w listopadzie 2021 po roku nie odzywania się, napisała do mnie, ale zdążyłam sama już zbudować mur po tym, jak ostatnim razem mnie zlała.
Nie mieszkam w Polsce, chcialabym tutaj znaleźć jakąś koleżankę, ale raczej niewiele Polaków tu migruje. Na instagramie znalazłam dwie dziewczyny, wiekowo podobnie, ale odnoszę wrażenie, że możemy do siebie nie pasować. Może szukam po prostu wymówek jako introwertyk. Może latem na grupie zaproponuję jakieś grupowe spotkanie, może ktoś zaproponuje, wezmę udział i zobaczymy.
Ale tak, też czuję się samotna.

Odnosząc się jeszcze do tematu moje siostry mają podobnie. Starsza tylko jedna wieloletnia przyjaciółka, ale byle jaka. Właściwie to ciężko ja nazwać przyjaciółką, ale utrzymują kontakt. Moja druga siostra miała więcej znajomości, ale też się pourywały, kiedy ona komuś proponowała spotkanie, to zawsze były jakieś wymówki no i tak się skończyło.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0daff299eefa15f5762663572addb4c5552f87fb_61fc6c8245002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując