Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-19, 07:51   #810
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja muszę przyznać, że też mam mniej roboty koło dziecka, w wielu kwestiach się usamodzielnił, za to stresów coraz więcej, za kilka miesięcy kończy podstawówkę, niedługo egzaminy. Czuję, że osiwieję niedługo. W dodatku ma dziewczynę i na początku myślałam, że to taka przelotna znajomość, w tym wieku wiecie jak to jest, młodzież się zakochuje i odkochuje, a to już trwa od wakacji.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
No taki wiek, ale wiesz to normalna kolej rzeczy
Moja idzie do 4 klasy w przyszłym roku szkolnym i też się denerwuję, ponieważ uważam, że dzieci mocno straciły w pandemii i wiele dzieciaków w klasie nie umie dobrze liczyć. Nie mówiąc już o zasadach ortografii. Pani rzadko robi im dyktanda a jak już zrobi to jakiś pogrom jest. My staramy się w domu dużo pracować z córką, ale nie każdy ma taką możliwość. Myślę, że będzie duży problem w przyszłym roku z podstawowymi umiejętnościami.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, od września ma być w ofercie. Na pewno będę oglądać i mam nadzieję, że będzie lepszy niż żenująco słaby Wiedźmin od Netflixa.
Wiedźmina nie widziałam, nigdy mnie nie ciekawił, ale Władcy jesteśmy z córką fankami, tylko ona wiadomo póki co tylko Hobbita przeczytała Ale film tyle razwy widziałyśmy, że trochę już nam sie znudził i w sumie bardzo jestem ciekawa co będzie w serialu. Tylko zobaczymy jak będzie z dostępnością poza Amazonem.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując