Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakiego typu doświadczeń Wam w życiu zabrakło?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-19, 21:25   #30
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jakiego typu doświadczeń Wam w życiu zabrakło?

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Jakiego typu doświadczeń Wam w życiu zabrakło, co możecie ocenić z perspektywy czasu i próbując się cofnąć wstecz?

[/URL]
Żałuję że przez praktycznie całe dorosłe życie byłam zaślepiona oszczędzaniem i odkładaniem pieniędzy na pewien cel którego i tak nie udało mi się zrealizować (ale może jeszcze kiedyś się uda, kto wie) To tak mnie omotalo że z własnej woli zrezygnowałam z próbowania wielu aktywności i mówiąc wprost z wlasnego rozwoju bo uważałam że jak coś kosztuje jakiekolwiek pieniądze (nie mówię tu o wielkich sumach tylko ogólnie o tym że nie jest to za darmo) to jest przeznaczone dla ludzi "bogatych, tych lepszych". Tak zostałam wychowana, że trzeba żyć skromnie, bez żadnych płatnych przyjemności. Mówię tu o naprawdę pospolitych rozrywkach jak basen, kurs czegoś, jakieś zainteresowanie do którego trzeba kupić akcesoria czy jednodniowy wyjazd ze znajomymi. Kilka lat temu już nieco zmieniłam myślenie, ale to nie jest jeszcze taka swoboda jaką wydaje mi się mają przeciętni ludzie.

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2022-01-19 o 21:31
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując