Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-24, 10:39   #1967
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Alekto123 Pokaż wiadomość
Eh, zakładając nawet, że gość mówi prawdę, to ile do tej pory osób umarło od szczepienia a ile na covid? Jak wygląda w związku z tym prawdopodobieństwo, że się umrze od covida, a jakie jest prawdopodobieństwo, że się umrze od szczepionki?

nie jestem w stanie ocenić, ile prawdy jest w tym, co gościu mówi, ale on chyba nie mówił zbyt wiele o zgonach po szczepionkach, tylko bardziej ostrzegał przed problemami kardiologicznymi po szczepionkach, które obserwuje obecnie u pacjentów. jeśli to prawda, że takie problemy są (czego nie jestem w stanie nijak sprawdzić), to to wyjdzie w statystykach dopiero za długi czas, a i tak pewnie nikt nie wpadnie na pomysł, by powiązywać to ze szczepieniami. choroby układu krążenia są u nas najczęstszą przyczyną zgonów i wszyscy będą się tego trzymać.
najgorsze jest to, że nikt z rządu ani żaden z dzisiejszych naukowców czy lekarzy popierających szczepionki nie przyzna się, że ewentualny wzrost zgonów związanych z chorobami układu krążenia może mieć związek ze szczepionkami, no bo jak się nawołuje 2 lata do szczepień w tv, gazetach czy na fb, to nie robi się tego po to, żeby nagle kiedyś przyznać się do błędu. a zresztą i tak by powiedzieli, że podczas pandemii trzeba było zrobić coś, cokolwiek, nawet jeśli w przyszłości przyszłoby ludziom zapłacić za to cenę. gwarantuję Ci, że 99% ludzi się nie przyzna, że zbyt pochopnie poparli szczepionki, a ten 1%, co się przyzna, zostanie zakrzyczany przez te 99%.


o ile oczywiście w ogóle jakiekolwiek problemy wyjdą w przyszłości z tą szczepionką, bo mam szczerą nadzieję, że nie wyjdą.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując