Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ten związek ma w ogóle sens?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-24, 21:50   #269
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Czy ten związek ma w ogóle sens?

Cytat:
Napisane przez Moli_321 Pokaż wiadomość
Cześć, to ja szczęśliwa... ) Poszedł sobie. Popakował resztę rzeczy i odjechał w siną dal... czyli pewnie do mamusi. Nawet nie zadzwonił, zakomunikował mi przez messengera czy mam wolny weekend bo chce oddać klucze, zabrać rzeczy z piwnicy i biurko. Nawet nie telewizor. Chyba jednak byłam zbyt dobra wcześniej i dopiero wczoraj do niego dotarło, że to prawdziwy ostateczny koniec.



Jeszcze odnośnie mojej mamy, to tak, głupio mi ją angażować, ale bałam się że ze złości mi straszny burdel zostawi, moje ulubione rośliny zniszczy albo coś podobnego - absolutnie nie uważałam, że on jest dla niej zagrożeniem, bez przesady, wczoraj pokrzyczał o internet ale nigdy na nikogo ręki nie podniósł. Ją też zna i wiedziałam że będzie się przy niej tonował. Mama powiedziała, że nic nieprzyjemnego od niego nie usłyszała, w sumie siedziała i oglądała telewizję. Odnośnie urlopu na żądanie, to niestety apteka to nie biuro czy produkcja że będzie ciężko ale ktoś cię zastąpi. Ja jestem jedynym magistrem farmacji na zmianie (wg prawa musi być chociaż jeden - przyłapią cię, inspekcja farm. zamyka aptekę natychmiast) - nie mogę ot tak sobie nie przyjść, zostawić stażystki samej, albo prosić koleżanki z rannej zmiany żeby posiedziała w aptece od 6 do 21, bo muszę faceta dopilnować. Niestety, taka robota, ludzi zawsze na styk i takie urlopy zostawia się na nagłe sytuacje jak wypadek/nagła choroba bliskiej osoby etc.
Gratulacje, teraz będzie już tylko lepiej
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując