Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-25, 19:41   #2135
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89090340]Ale to jest takie dziwne w sumie, bo przecież jak dajmy na to jestem pozytywna w poniedziałek, we wtorek domownik zrobi test i będzie negatywny to nie znaczy, że się nie zarazi w czasie mojej izolacji. Na całe szczęście gdyby była taka sytuacja to możemy pracować zdalnie i mimo braku kwarantanny nie chodzić do pracy. U mnie zresztą sami by mnie wysłali na zdalne gdyby np. mąż był pozytywny.
I jeszcze jedno- nawet jak się dostanie to zwolnienie z kwarantanny mając chorego w domu, to niestety ale faktem jest, że wiele ludzi w pracy by na taką osobę patrzyło krzywo i traktowało jako źródło zarazy. Nawet tu na wizażu można poczytać, że to nieodpowiedzialne chodzić do pracy jak ktoś w domu ma covid...

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

No nie wiem, nie testować się ewentualnie i yolo, bo taka kwarantanna nic nie daje po prostu.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Przeciez jak Twój domownik się zarazi po kilku dniach i ma objawy to powinien zrobić test

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując