Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-26, 19:02   #807
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Jak ja złość nie mam tu nigdzie Leclerca.
Lubię ryże parboiled, a ten jest naprawdę ok. Smaczny, zawsze na pięknie sypko wychodzi (ryż gotuję w parowarze), dobry do nasi goreng (no wiem że "oryginalnie" innych odmian się używa, ale ten mi pasuje) i przede wszystkim... Nie rozwala mi się w zupie do wekowania, mój TŻ strasznie lubi zupy z ryżem, więc w sumie często gotuję jako kolację na dzień + dzień następny, ten konkretny ryż jak sobie leży w tej zupie do kolejnego dnia, to nadal trzyma formę (nie każdy ma tę cechę).
Jak na złość Auchan przestał sprzedawać. I jeszcze od paru miesięcy nie mam tam już mleka bez laktozy z Piątnicy - choć wszystkie inne mleka są. Co za bezsens.
Btw, jakbyś szukała dobrego jaśminowego, to Royal Tiger jest spoko. Ale stacjonarnie ciężko trafić, raczej allegro.
W jaki sposób gotujesz ryż w parowarze? Mam miseczkę na ryż w parowarze, ale nie mam od niego instrukcji i za bardzo nie wiem jak z niej korzystać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując